Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej

www.cdroller.pl http://www.contactcenter.pl/pl/uslugi/badania-marketingowe/badania--nps-/318 Biuro rachunkowe z Torunia http://numeratis.eu/ należące do Grupy Ergis

Turystyka to nie tylko zwiedzanie miejsc uznanych za najciekawsze punktu, ale również przemierzanie danego kraju ścieżkami rowerowymi. Wiele osób nawet chętnie postanowiłoby tę ostatnią formę na pierwszym miejscu.

Każdy rowerzysta jednak zdaje sobie sprawę z tego, że wygodne jeżdżenie na rowerze jest możliwe tylko wtedy, gdy dysponujemy odpowiednimi ścieżkami rowerowymi. Niestety powszechna wiedza na temat ścieżek jest również taka, że w wielu polskich miastach pozostawiają one wiele do życzenia.

Powoli standardy ścieżek dla rowerzystów ulegają jednak zmianie. Unia Europejska bierze w tych zmianach czynny udział.

Oznacza to oczywiście przede wszystkim duże dofinansowania do ścieżek oraz tras rowerowych. Jednym z najważniejszych obszarów działania jest Polska Wschodnia.

W kolejnych województwach na wschodzie kraju są wyznaczane i budowane nowe trasy. Dzięki temu regiony te stają się atrakcyjniejsze zarówno dla przyjezdnych z innych krajów, turystów z Polski a także miejscowej ludności, która chętniej wsiądzie na rowery.